EN | DE
Ondřej Kepka - úvodní fotografie

Ondřej Kepka

Videoukázky

Království poezie (trailer)

Zatím posledním projektem, ze kterého také dýchá "magnetický vítr" Gabriely Vránové, je DVD Království poezie. Mělo by být životním projektem herečky a recitátorky Gabriely Vránové, v němž by se měl odrazit její celoživotní vztah ke světové, ale především k české a slovenské poezii. Toto připravované DVD by mělo být zároveň také velkým pilotním dílem pro možný TV seriál. V současné době je projekt ve fázi příprav.

Ondřejova filmová škola

8. prosince 2011 bylo slavnostně uvedeno do života dlouho připravované DVD Ondřejova filmová škola, které ve 33 krocích odhalí tajemství dobrého krátkého videa/dokumentu. DVD je určeno pro všechny věkové skupiny i profesní obory.
Více informací o projektu na www.ondrejovafilmovaskola.cz. DVD koupíte v široké obchodní síti nebo přímo zde.

Bílé noci

Legendární rozhlasová adaptace režiséra Josefa Henkeho z roku 1966 vychází na CD.

Soukromé album: oživlé příběhy fotografií

9. listopadu 2010 vyšla druhá fotografická kniha Ondřeje Kepky s názvem Soukromé album: oživlé příběhy fotografií.
K příležitosti vydání knihy proběhla také putovní výstava Příběhy fotografií. (stále k dispozici - v případě zájmu pořádání výstavy nás prosím kontaktujte)

Království poezie

6. května 2010 vyšlo DVD Království poezie životní projekt herečky a recitátorky Gabriely Vránové, v němž se odráží její celoživotní vztah ke světové, ale především k české a slovenské poezii. Režie tohoto projektu se ujal Ondřej Kepka

Vyrobil: Martin Novotný, design: Jiří Šmíd